X
İrfan Önal’dan İvedi Çalışma Vaadi
Görüntülenme Sayısı : 49

İrfan Önal’dan İvedi Çalışma Vaadi

ABONE OL
2 Nisan 2024 22:06
İrfan Önal’dan İvedi Çalışma Vaadi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İrfan Önal, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Bayraklı Belediye Başkanlığı’na seçildi. Seçim zaferinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, mazbatayı alır almaz çalışmalara başlayacaklarını ve tebrik amacıyla gönderilen hediye ve çiçekleri kabul etmeyeceklerini duyurdu.

Başkan Önal, vatandaşları TEMA Vakfı, Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) veya LÖSEV’e bağış yapmaya davet etti. Hediye veya çiçek kabul etmeyeceklerini belirten Önal, “En büyük kutlamayı vatandaşlarımızın yüzünde görmek istiyoruz. Bu nedenle tüm hemşehrilerimi bu vakıflara bağış yapmaya davet ediyorum.” dedi.

Önal’ın bu paylaşımı, seçim zaferinin coşkusunu icraatlara dönüştürme kararlılığını gösterdi. Hediye almama kararıyla, vatandaşlarının ihtiyaçlarını ve toplumun genel faydasını ön planda tuttuğunu gösterdi.

Bayraklı için yapılacak çalışmalarda halkın desteğini almaya büyük önem veren Önal, başkanlık görevine başladığı anda işe koyulacaklarını belirtti. Bu açıklamalarıyla, seçim sonuçlarının Bayraklı’ya hayırlı olmasını dileyerek, başkanlık sürecine hızlı bir başlangıç yapacaklarının sinyalini verdi.

Başkan İrfan Önal’ın, hediye ve çiçekleri kabul etmeme kararıyla toplumun daha önemli ihtiyaçlarına dikkat çekmesi, onun sosyal sorumluluk bilincinin ve hizmet odaklı yaklaşımının bir yansıması olarak görülebilir. Kendisini seçim zaferi sonrası bekleyen zorlu süreçte, halkın desteğini alarak yapacağı çalışmalarla hizmet anlayışını somutlaştırması bekleniyor. Bu adımıyla, Bayraklı halkının ihtiyaçlarına duyarlı bir belediye başkanı olacağının sinyallerini vermiş oldu.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.