X
İsmail Çiftçioğlu’ndan Sağlık Projeleri
Görüntülenme Sayısı : 50

İsmail Çiftçioğlu’ndan Sağlık Projeleri

ABONE OL
26 Mart 2024 14:43
İsmail Çiftçioğlu’ndan Sağlık Projeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, seçim çalışmalarını Karşıyaka’nın her sokak ve mahallesinde sürdürüyor. Çiftçioğlu, Tuna Mahallesi Eshot Sokağı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar belediyecilikle ilgili sorunlarını dile getirirken, Çiftçioğlu da 1 Nisan’dan sonra doğru belediyecilikle Karşıyakalıların hizmet kalitesine kavuşacağını belirtti. Çiftçioğlu, Karşıyaka Çarşı ve ara sokaklarının canlandırılması gerektiğini vurgulayarak, sokakların daha yaşanabilir hale getirilmesi için çalışacaklarını söyledi.

Çiftçioğlu, sağlık alanındaki projelerini de açıkladı. Özel Gereksinimli Bireyler Eğitim Merkezi, Kadın Sağlığı Merkezi, Sağlık Taraması Desteği, Psiko-Sosyal Danışma Merkezi gibi projelerle Karşıyaka’yı sağlık alanında merkez haline getireceklerini ifade etti. Özel Gereksinimli Bireyler Eğitim Merkezi’nde çocuklara eğitim, sosyalleşme ve rehabilitasyon desteği sunulacağını belirtti.

Kadın Sağlığı Merkezleri ile erken teşhis ve tedavi desteği sağlayacaklarını söyleyen Çiftçioğlu, kadınların sağlık konusundaki ihtiyaçlarını karşılayacaklarını ifade etti. Ayrıca, sağlık taraması desteğiyle diş ve göz sağlığı gibi alanlarda hizmet vereceklerini belirtti. Psikolog ve diyetisyen desteği de sunacaklarını dile getiren Çiftçioğlu, psiko-sosyal danışmanlık hizmetleriyle maddi imkanı kısıtlı olan Karşıyakalılara destek olacaklarını belirtti.

İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarını sürdürürken, hem vatandaşların sorunlarına çözüm getirecek projelerini hem de sağlık alanında yapacakları çalışmaları açıkladı. Karşıyaka halkının ilgisiyle karşılaşan Çiftçioğlu, projelerini anlatarak, Karşıyaka’nın daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalar yapacaklarını vurguladı. Gelecek dönemde hayata geçirilecek sağlık projeleriyle Karşıyaka’nın her alanda örnek bir ilçe olacağını söyledi. Sağlık taraması desteği, psikolog ve diyetisyen desteği gibi hizmetlerle Karşıyaka halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılayarak, halkın refah seviyesini artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.