X
İzmir’de Gençler İçin Yeni Bir Adım: Genç İzmir Çiğli Gençlik Merkezi
Görüntülenme Sayısı : 1694

İzmir’de Gençler İçin Yeni Bir Adım: Genç İzmir Çiğli Gençlik Merkezi

ABONE OL
16 Nisan 2024 15:29
İzmir’de Gençler İçin Yeni Bir Adım: Genç İzmir Çiğli Gençlik Merkezi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in gençlere yönelik hizmetleri devam ediyor. Çiğli’de geçen yıl açılan çamaşırhanenin ziyaretinde gençlerin isteği üzerine Genç İzmir Çiğli Gençlik Merkezi hizmete açıldı. Başkan Soyer’in ziyaretine Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, CHP Çiğli Belediye Başkan Adayı Onur Emrah Yıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Aydın, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı ve diğer gençler, bürokratlar ve siyasi parti temsilcileri eşlik etti.

Başkan Soyer, gençlerle bir araya gelmekten gurur duyduğunu belirterek, hizmet sürecinin bir şeref olduğunu ifade etti. Utku Gümrükçü ve Onur Emrah Yıldız’ın çalışmalarını öven Soyer, memlekete hizmet etmenin bir makam veya koltuk meselesi olmadığını vurguladı.

Gençlik merkezlerinin önemine değinen Başkan Soyer, gençlerin umutsuzluğunu gidermek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Geleceğe dair umutları olmayan gençlerin memleket için bir gelecek olmadığını belirten Soyer, gençlerin umutlarını artırmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İzmir’in kalkınması için yaptıkları çalışmalara Onur Emrah Yıldız’la devam edeceklerini belirtti. Gümrükçü, Yıldız’ın gençliği ve deneyimiyle başarılı olacağına inancını dile getirerek, 5 yıl boyunca yanında olacağını söyledi.

CHP Çiğli Belediye Başkan Adayı Onur Emrah Yıldız, Tunç Soyer’e minnettar olduklarını belirterek, mirası Utku Gümrükçü ile dostane bir şekilde devam ettireceklerini söz verdi.

Genç İzmir projesi kapsamında faaliyete geçen Genç İzmir Çiğli Gençlik Merkezi, gençlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlandı. Merkezde ders çalışma alanı, dil kursları, atölye çalışmaları için sınıf, sosyalleşme alanı ve oturma bölümü gibi imkanlar bulunuyor. Gençlerin sosyal ve eğitim alanlarında aktif olarak yer alması hedefleniyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.