X
İzmir’de Gençlere Destek Vaadi: Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır
Görüntülenme Sayısı : 10

İzmir’de Gençlere Destek Vaadi: Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır

ABONE OL
22 Mart 2024 10:30
İzmir’de Gençlere Destek Vaadi: Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, yaklaşan yerel seçimlere az kalan süre içerisinde saha çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Çayır, Bornova’nın dinamiklerini çok iyi bildiğini ve özellikle genç nüfusunun önemli olduğunu vurgulayarak, gençleri her projede önemsediklerini belirtiyor. Ayrıca, Bornova’nın en büyük ilçe kütüphanesi, spor merkezleri, bilim projeleri yanında üniversiteli gençlerin aylık İzmirim Kart yükleme ücretlerine destek sağlayacaklarını da sözlerine ekliyor.

Çayır, Bornovalıları sosyal belediyecilik anlayışıyla tanıştıracaklarını vurgulayarak, Bornova Belediyesi’ne ait kafeteryalarda yüzde 50 indirim uygulamasının hayata geçirileceğini belirtiyor. Ayrıca, 5.000 kişinin ilk etapta, toplamda ise 40.000 kişinin ikamet edeceği ‘Sosyal Konut’ projesiyle hemşehrilerine rahat bir nefes aldıracaklarını ifade ediyor. Bu proje kapsamında belediye personeli, yeni evlenen gençler ve emeklilere modern konut sahibi olma imkanı sunacaklarını aktarıyor.

Dernek ziyaretlerinde bulunan Çayır, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla, Sarıkamış Çatak Köyü ve Çevre Köyleri Derneği ile Bornova Kütahyalılar Derneği’ni ziyaret ederek hemşehrileriyle bir araya geldiğini belirtiyor. Zengin kültürümüzün önemli parçaları olan derneklerle iş birliği yapılarak Bornova’nın güçleneceğini ifade ediyor.

Sosyal medya hesabından 31 Mart yerel seçimlerini işaret ederek çağrıda bulunan Çayır, Bornova’da yeni bir dönemin kapıda olduğunu ve tüm mahalleleri göz ardı etmeden, vatandaşların sesini dinleyerek sorunlara çözüm üreteceklerini belirtiyor. Bornova’nın potansiyelinin göz ardı edildiğini, sokaklarının ihmal edildiğini düşünen Çayır, güçlü bir Bornova için 31 Mart’ta değişimden yana olduklarını vurguluyor. Geliştirilmiş projeler ve sosyal belediyecilik anlayışıyla Bornova’nın güçlenerek daha yaşanabilir bir ilçe haline getirileceğini dile getiriyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.