X
İzmir’de ‘MAHZEN-13’ Operasyonu: Liderler Yakalandı!
Görüntülenme Sayısı : 39

İzmir’de ‘MAHZEN-13’ Operasyonu: Liderler Yakalandı!

ABONE OL
28 Mart 2024 20:56
İzmir’de ‘MAHZEN-13’ Operasyonu: Liderler Yakalandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir merkezli düzenlenen ‘MAHZEN-13’ operasyonları, Tahsim Aktaş ve Murat Hanaylıoğlu’nun liderlik ettiği 2 farklı organize suç örgütünü hedef almıştır. Operasyonlar, İzmir merkezli olup aynı anda 3 farklı ilde gerçekleşmiştir. Tahsim Aktaş ve Murat Hanaylıoğlu’nun başında olduğu 2 organize suç örgütü tamamen dağıtılmıştır. Toplamda 25 şüpheli bu operasyonlar sonucunda gözaltına alınmıştır.

Bu operasyonlar, İzmir merkezli olarak gerçekleşmiştir ve isimlerini duyuran ‘MAHZEN-13’ olarak adlandırılmıştır. Operasyonlar, Tahsim Aktaş ve Murat Hanaylıoğlu’nun yanı sıra birçok suç örgütü üyesini de hedef almıştır. Bu operasyonlar, İzmir’in yanı sıra 3 farklı ilde eş zamanlı olarak düzenlenmiştir. Operasyonlar sonucunda, suç örgütü liderleri de dahil olmak üzere toplamda 25 şüpheli gözaltına alınmıştır.

İzmir merkezli olarak gerçekleşen ‘MAHZEN-13’ operasyonları, 2 ayrı organize suç örgütünü etkisiz hale getirmiştir. Bu operasyonlar, İzmir’in yanı sıra farklı illerde eş zamanlı olarak düzenlenmiştir. Suç örgütlerinin liderleri olan Tahsim Aktaş ve Murat Hanaylıoğlu da operasyonlar sonucunda ele geçirilmiştir. 25 şüpheli ise operasyonlar esnasında gözaltına alınmıştır.

İzmir merkezli ‘MAHZEN-13’ operasyonları, öncelikle Tahsim Aktaş ve Murat Hanaylıoğlu’nun liderlik ettiği 2 organize suç örgütünü hedef almıştır. Operasyonlar, toplamda 25 şüpheliyi gözaltına alarak suç örgütlerine büyük bir darbe vurmuştur. Bu operasyonlar, İzmir’in yanı sıra 3 farklı ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilmiştir. Kaynak: İHA

Sonuç olarak, İzmir merkezli düzenlenen ‘MAHZEN-13’ operasyonlarında Tahsim Aktaş ve Murat Hanaylıoğlu’nun liderlik ettiği 2 ayrı organize suç örgütü başarılı bir şekilde çökertilmiştir. Operasyonlar sonucunda elebaşları da dahil olmak üzere toplamda 25 şüpheli gözaltına alınmıştır. Operasyonlar, İzmir’in yanı sıra 3 farklı ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilmiştir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.