X
İzmir’in İradesi Belli: CHP Kazanacak!
Görüntülenme Sayısı : 31

İzmir’in İradesi Belli: CHP Kazanacak!

ABONE OL
28 Mart 2024 04:02
İzmir’in İradesi Belli: CHP Kazanacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP İzmir Milletvekili Rıfat Nalbantoğu, yaklaşan yerel seçim ve İzmir’in kararsız seçmen oranına ilişkin bir açıklama yaptı. Nalbantoğu, İzmir gibi güçlü bir şehrin kararsız olamayacağını ve zamanı geldiğinde sandığa mührünü vuracağını belirtti. AKP’nin Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalıştığını ve bugüne kadar İzmir’e fayda sağlayamadığını dile getirdi. Nalbantoğu, 31 Mart seçimlerinde CHP’nin kesinlikle kazanacağını savundu.

CHP’li Nalbantoğu, AKP’nin İzmir’i ele geçirme hayallerinin gerçek dışı olduğunu ifade etti. İzmirlilerin özgür ruhlu, demokrasiye bağlı insanlar olduğunu ve iradelerini satmayacaklarını vurguladı. İzmir’in cesur ve özgür bir şehir olduğunu belirten Nalbantoğu, İzmirlilerin kimseye boyun eğmeyeceğini ve değerlerinden vazgeçmeyeceğini söyledi. İzmir halkının kararlı ve bilinçli bir şekilde hareket edeceğini belirtti.

İzmir’in 22 yıldır CHP tarafından yönetildiğini ve halkın bunun yanı sıra belediye hizmetlerinin kalitesini tecrübe ettiğini söyleyen Nalbantoğu, AKP’nin şehri hor gören ve değerlerine saygı duymayan bir parti olduğunu belirtti. İzmir’in kendi kaderini kendisinin belirleyeceğini ve CHP’nin adaylarına sahip çıkacağını ifade etti. Nalbantoğu, AKP’nin geçmişte halka zarar veren bir parti olduğunu ve 1 Nisan sabahı hesap vereceklerini savundu. İzmir halkının aydınlık ve geleceğe inançla bakan bir topluluk olduğunu sözlerine ekledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.