X
Muhtar Aydemir: “Hizmetlerimle anılmak istiyorum”
Görüntülenme Sayısı : 36

Muhtar Aydemir: “Hizmetlerimle anılmak istiyorum”

ABONE OL
28 Mart 2024 13:17
Muhtar Aydemir: “Hizmetlerimle anılmak istiyorum”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Velibaba Mahallesi muhtarı ve muhtar adayı olan Şükrü Aydemir, 27 Mart tarihinde çakarlı araçlarıyla konvoy yaparak sosyal medyada gündem olmuştu. Bu durumdan dolayı polis tarafından araç sahiplerine para cezası kesilmişti. Aydemir, yaptığı açıklamada bu durumdan üzgün olduğunu ve muzdarip olduğunu belirtti. Kendisinin 3 dönemdir muhtarlık yaptığını ve her zaman hizmetleriyle anıldığını vurguladı.

Aydemir, çakarlı araçlarıyla ilgili çıkan haberlerin kendisini zor durumda bırakarak yıpratılmak istendiğini düşündüğünü ifade etti. Kendisine ait olmayan araçların kendisininmiş gibi lanse edilmesinden rahatsızlık duyduğunu belirtti. Aydemir, halkın kendisini tanıdığını ve hizmetlerini bildiğini söyleyerek, bundan sonra da hizmetleriyle anılmak istediğini dile getirdi.

Pendik Velibaba Mahallesi muhtarı olan Aydemir, yaşanan olayın ardından sosyal medyada yapılan paylaşımların kendisini üzdüğünü ve muzdarip olduğunu belirtti. Çakarlı araçların ön plana çıkarılarak yıpratılmak istendiğini düşünen Aydemir, halkın kendisini tanıdığını ve hizmetlerini bildiğini söyledi. Kendisinin mahallesine yaptığı hizmetlerle anılmak istediğini vurguladı.

Aydemir’in çakarlı araçlarıyla konvoy yapması sonrasında polisin müdahalesiyle araç sahiplerine ceza kesildi. Bu durum karşısında Aydemir, üzgün olduğunu ve muzdarip olduğunu söyledi. Kendisinin mahallesine yaptığı hizmetlerle anılmak istediğini belirten Aydemir, çakarlı araçlarla ilişkilendirilmenin kendisini zor durumda bıraktığını ifade etti. Halkın kendisini tanıdığını ve hizmetlerini bildiğini hatırlatan Aydemir, bundan sonra da aynı şekilde anılmak istediğini dile getirdi.

Velibaba Mahallesi muhtarı olan Aydemir, çakarlı araçlarla gündeme gelmesi sonrasında yaşadığı sıkıntıları dile getirdi. Çakarlı araçların kendisine ait olmayan araçlar gibi gösterilmesinden rahatsız olan Aydemir, halkın kendisini tanıdığını ve hizmetlerini bildiğini söyledi. Kendisinin mahallesine yaptığı hizmetlerle anılmak istediğini belirten Aydemir, bundan sonra da aynı şekilde hizmetlerine devam etmek istediğini ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.