X
Övünç Demir: Ayrancılar Spor Kulübü’ne Müjde Dolu Ziyaret!
Görüntülenme Sayısı : 13

Övünç Demir: Ayrancılar Spor Kulübü’ne Müjde Dolu Ziyaret!

ABONE OL
20 Mart 2024 09:46
Övünç Demir: Ayrancılar Spor Kulübü’ne Müjde Dolu Ziyaret!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ulukent Spor Kulübü, Play Off maçı öncesi moral ziyaretinde bulunan CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, yeşil sahalarda sporcularla bir araya geldi. Akşam antrenmanında Ayrancılar Spor Kulübü Kadın Futbol takımı oyuncularıyla buluşan Demir, gençlik ve spor projelerine özel önem verdiklerini vurguladı. Spor faaliyetlerinin gençleri ve çocukları zararlı alışkanlıklardan koruyabileceğini belirtti.

Ayrancılar bölgesine kazandıracakları Ayrancılar Yaşam ve Spor Merkezi projesinden bahseden Demir, tesis içinde stadyum, olimpik kapalı yüzme havuzu ve yeme içme mekanlarının yer alacağını müjdeledi. Ayrıca Pancar-Ayrancılar Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi projesinde yeşil alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunacağını, 50 bin kişilik konser alanı ve 1000 çadırlık kamp alanıyla bölgenin çehresinin değişeceğini ifade etti. Demir’in projeleri sporcular tarafından olumlu karşılandı.

Övünç Demir’in Ayrancılar Spor Kulübü’nü ziyaretinde gençlerin ve çocukların spora teşvik edilmesi gerektiğini vurguladığı gözlemlendi. Gençlik ve spor projelerine verdiği önemle, zararlı alışkanlıklarla mücadelede sporun önemine dikkat çekti. Ayrıca Ayrancılar bölgesine kazandıracağı yaşam ve spor merkezi ile kültür, sanat ve gençlik merkezi projeleriyle bölgenin sosyal yaşamına büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Ayrancılar Yaşam ve Spor Merkezi projesi kapsamında stadyum, kapalı yüzme havuzu ve yeme içme mekanları gibi tesislerin bulunacağı belirtildi. Ayrıca Pancar-Ayrancılar Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi projesiyle bölgeye yeşil alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları oluşturulacağı, konser ve kamp alanlarıyla bölgenin cazibesinin artırılacağı ifade edildi. Bu projelerin gençler ve sporcular arasında olumlu bir karşılık bulduğu gözlendi.

Övünç Demir’in Ayrancılar Spor Kulübü ziyaretinde gençlerle olan etkileşimi ve sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerine vurgu yaptığı gözlemlendi. Gençlik ve spor projelerine verdiği önemle, zararlı alışkanlıklarla mücadelede sporun önemine dikkat çekti. Ayrıca Ayrancılar bölgesine kazandıracağı yaşam ve spor merkezi ile kültür, sanat ve gençlik merkezi projeleriyle bölgenin sosyal yaşamına büyük katkı sağlayacağını belirtti. Projelerin gençler ve sporcular arasında ilgi gördüğü açıkça görüldü.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.