X
Özel’den Çarpıcı Mesajlar: 31 Mart’ta Sen Bu İşin Sonucunu Görürsün!
  • Hızır Basın
  • Gündem
  • Özel’den Çarpıcı Mesajlar: 31 Mart’ta Sen Bu İşin Sonucunu Görürsün!
Görüntülenme Sayısı : 31

Özel’den Çarpıcı Mesajlar: 31 Mart’ta Sen Bu İşin Sonucunu Görürsün!

ABONE OL
26 Mart 2024 19:53
Özel’den Çarpıcı Mesajlar: 31 Mart’ta Sen Bu İşin Sonucunu Görürsün!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Çiğli’de gerçekleşen halk buluşmasında, hükümeti emekli maaşları, ikramiyeler ve mazot fiyatları konuları üzerinden sert bir dille eleştirdi. Özel, “31 Mart günü sandıkta sen bu işin sonucunu görürsün” diyerek seçmenlere çağrıda bulundu.

Özgür Özel’in liderliğindeki etkinliğe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu, CHP İzmir Milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç, Rıfat Turuntay Nalbantoğlu, Ednan Arslan, Rahmi Aşkın Türeli, Murat Bakan, Mahir Polat gibi önemli isimlerin yanı sıra Çiğli İlçe Başkanı Erkan Akar da katıldı.

Özel’in Çiğli’deki Harmandalı çöplüğü sorununa özel vurgu yaparak yaptığı konuşmada, Çiğli Belediyesi’nin sorunlarına dikkat çekti. Ayrıca Çiğli Belediye Başkan Adayı Onur Emrah Yıldız ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay’ın da çalışmalarından bahsederek çöplük sorununa dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde AKP Çiğli Belediye Başkan adayı Murat Gökçekaya’nın İZBAN ile ilgili açıklamasını eleştiren Özel, bu gibi vaatlere karşı çıktı. Ayrıca kadın ve genç adaylara değer verdiğini ve önemsediğini belirterek partisinin de bu yönde adımlar attığını vurguladı.

Özel, İzmir’deki seçim öncesinde AKP adayı Hamza Dağ’ın ‘Yaşam tarzına müdahale etmeyeceğiz’ söylemlerine de sert tepki gösterdi. Özel, İzmir’in özgürlüklerine sahip çıkılması gerektiğine vurgu yaparak karşı çıktı.

Partisinin seçim sürecinde emekli maaşları, atanmayan öğretmenler ve genç işsizlik gibi konularda mücadele edeceğinin altını çizen Özel, 31 Mart seçimlerinin hükümetin yerelde denge kaybetmesi için bir fırsat olduğunu savundu.

Özel, gençlere ve kadınlara seslenerek, 31 Mart’ta sandık başına giderek Türkiye’ye sahip çıkmaları gerektiğini belirtti. Atatürk’ün partisini iktidara taşıyacaklarını ve umudun ittifakı olduklarını söyleyen Özel, gençlerin desteğiyle Türkiye’yi değiştireceklerini ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.