X
Sea Turtle Gemisi İstanbul Boğazı’nda Emniyete Alındı!
Görüntülenme Sayısı : 39

Sea Turtle Gemisi İstanbul Boğazı’nda Emniyete Alındı!

ABONE OL
30 Mart 2024 09:25
Sea Turtle Gemisi İstanbul Boğazı’nda Emniyete Alındı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Valiliği, ‘Sea Turtle’ isimli bir kargo gemisinin İstanbul Boğazı’nda yaşadığı dümen arızası sonucu emniyetli bir bölgeye alındığını ve gemi trafiğinin tekrar açıldığını duyurdu. Geminin Güney-Kuzey yönlü olarak saat 00:20 itibariyle bölgeden kaldırıldığı belirtildi.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, Sea Turtle isimli genel kargo gemisi, İstanbul Boğazı’nda yaşadığı dümen arızası sebebiyle emniyetli bir bölgeye alınmıştır. Gemi trafiği, Güney-Kuzey yönlü olarak saat 00:20 itibariyle normale dönmüştür.

Sea Turtle adlı geminin, İstanbul Boğazı’nda yaşadığı dümen arızası sonucu alınan önlemler kapsamında emniyetli bir bölgeye çekildiği ve gemi trafiğinin normale döndüğü bildirildi. İstanbul Valiliği, geminin emniyete alınması sonrası trafiğin normale döndüğünü açıkladı.

İstanbul Valiliği’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Sea Turtle isimli kargo gemisinin dümen arızası sebebiyle alınan önlemler sonucu güvenli bir bölgeye çekildiği ve gemi trafiğinin tekrar başladığı belirtildi. Gemide yaşanan arıza nedeniyle alınan önlemlerle trafiğin normale döndüğü ifade edildi.

İstanbul Boğazı’nda meydana gelen Sea Turtle isimli kargo gemisinin dümen arızası sonrası alınan önlemler kapsamında gemi emniyetli bir bölgeye çekilmiş ve trafiğe kapatılan alan tekrar açılmıştır. Gemide yaşanan arıza sonrası güvenlik tedbirleri alınmış ve gemi trafiği normale dönmüştür.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.