X
Seferihisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Aydın, Eğitim ve Hayvan Hakları İçin Çalışıyor!
Görüntülenme Sayısı : 21

Seferihisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Aydın, Eğitim ve Hayvan Hakları İçin Çalışıyor!

ABONE OL
14 Mart 2024 10:29
Seferihisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Aydın, Eğitim ve Hayvan Hakları İçin Çalışıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seferihisar Belediye Başkan adayı Ahmet Aydın, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Semiha-İrfan Çalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Necmettin Adanaş ve okul yöneticileriyle bir araya geldi. Aydın, eğitimin Seferihisar’ın geleceği için önemli olduğunu vurgulayarak toplantıya teşekkürlerini iletti. Ardından mezun olduğu Asil Nadir Anadolu Lisesi’nde Okul Müdürü İsmail Sağlam ile buluşarak Mezunlar Derneği’nin kurulacağı müjdesini aldı.

Sonrasında mezun olduğu Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlkokulu’nu ziyaret eden Aydın, Okul Müdürü Ümit Atacan ile eğitim alanındaki katkıları değerlendirdi. Daha sonra Seferihisar Doğa ve Hayvan Dostları Derneği’ni ziyaret eden Aydın, hayvan hakları konusundaki projelerini paylaştı. Barınak hizmetlerinin iyileştirilmesinden, hayvanların kısırlaştırılmasına kadar tüm detayları anlatarak 31 Mart sonrası sorumlu bir yaklaşım sergileyeceklerini belirtti.

Banksis Sitesi sakinleriyle toplantı düzenleyen Aydın, site içindeki sorunları dinleyerek çözüm stratejileri üzerine fikir alışverişinde bulundu. Daha yaşanabilir bir çevre için işbirliği yapma vurgusu yapan Aydın, Seferihisar’ın geleceği için 5 yılda kaybedilen 15 yılı telafi edeceklerini söyledi. Toplantıya ev sahipliği yapan Osman Özcan ve diğer katılımcılara teşekkür ederek birlikte çalışma sözü verdi.

Ahmet Aydın, Seferihisar’da yapacağı çalışmalarla eğitim, hayvan hakları ve belediye hizmetlerinde önemli adımlar atmayı planlıyor. 31 Mart seçimlerinde güçlü bir destek alarak belediye başkanlığına aday olan Aydın, halkın sorunlarına karşı duyarlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemeyi hedefliyor. Seçim sonrasında Seferihisar’ın daha yaşanabilir bir şehir olması için çalışmalarını sürdürecek olan Aydın, vatandaşların taleplerini dikkate alarak şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimsemeyi amaçlıyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.