X
Torbalı Belediye Başkanı İkbal Kardeş’e Destek İstiyor
Görüntülenme Sayısı : 46

Torbalı Belediye Başkanı İkbal Kardeş’e Destek İstiyor

ABONE OL
4 Nisan 2024 10:36
Torbalı Belediye Başkanı İkbal Kardeş’e Destek İstiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dün mazbatasını alarak yeni görevine başlayan Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, ziyaretçi kabulü sırasında vatandaşlardan kendisine çiçek yerine SMA hastası İkbal Kardeş’e destek olmalarını istedi. Torbalı’da yaşayan ve kampanyası yüzde 6 seviyesinde ilerleyen İkbal Bebek için daha önce düzenlenen canlı yayınlar ve destek programlarıyla kampanyanın hızlanmasını sağlayan Başkan Demir, belediye hesaplarından İkbal Kardeş’in valilik onaylı hesabını paylaşarak Torbalı halkından yardım talebinde bulundu.

Başkan Demir yaptığı açıklamada, “Kıymetli hemşerilerim; Torbalı Belediye Başkanı seçilmem nedeniyle tebrik çiçeği göndermek yerine Torbalı’mızın bebeği SMA hastası İkbal bebek için bağışta bulunarak tedavisine destek olmanızı rica ederim.” şeklinde konuştu. Ayrıca Demir, yardım için kullanılacak olan hesap bilgilerini de paylaştı.

İKbal Kardeş’in tedavisi için yapılan bağışların gönderileceği IBAN numarası TR96 0001 0003 1788 0342 3650 05 olarak belirlendi. Alıcı olarak ise Umut Kardeş ve Ziraat Bankası bilgileri verildi. Torbalı Belediye Başkanı, bu hassas süreçte destek olmanın önemine vurgu yaparak, bölge halkından İkbal Kardeş’e yardım eli uzatmalarını istedi.

Övünç Demir, İkbal Kardeş için düzenlenen kampanyaların önemini vurgulayarak, bu tür toplumsal sorumluluk projelerine destek verilmesi gerekliliğine dikkat çekti. Başkan Demir’in çağrısına yanıt bekleyen Torbalı halkı, sosyal medyada da paylaşımlar yaparak İkbal Kardeş’e yardım etmek isteyenlerin desteğine ihtiyaç olduğunu duyurdu.

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir’in İkbal Kardeş için yapılan yardım çağrısı, bölge halkı tarafından olumlu karşılandı ve birçok vatandaşın da destek olmak için harekete geçtiği gözlendi. Torbalı’da yaşayan İkbal Kardeş’in tedavisi için yapılan bağışların artması, küçük bebeğin şifa bulması için büyük bir umut oluşturdu. Bu süreçte yapılan her yardımın, İkbal Kardeş’in yaşamında önemli bir dönüm noktası olacağı belirtilirken, Torbalı Belediye Başkanı da bu konuda duyarlılık gösteren herkesi tebrik etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.