X
Vatandaşlar Gişe Sıkıntısından Bıktı!
Görüntülenme Sayısı : 533

Vatandaşlar Gişe Sıkıntısından Bıktı!

ABONE OL
9 Temmuz 2024 16:42
Vatandaşlar Gişe Sıkıntısından Bıktı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul’un trafik sorunlarına bir yenisi daha eklendi. Odayeri Gişeleri’nde yaşanan sıkıntılar, vatandaşları isyan ettirdi. Özellikle akşam saatlerinde trafiğin yoğun olduğu zamanlarda 11 gişeden sadece 3’ünün çalışması, uzun araç kuyruklarına sebep oluyor. Vatandaşlar, 3 gişeye mahkum edilerek dakikalarca beklemek zorunda kaldıklarını belirtiyorlar. Gişe sayısının arttırılması taleplerinde bulunan vatandaşlar, çileden bıkmış durumda.

E-5 ve E-6 trafiğinden kaçarak Kuzey Marmara Otoyolu’nu kullanan vatandaşlar, burada da benzer bir problemle karşılaşıyor. Gişe azlığı nedeniyle uzun süre araç beklemek zorunda kalan sürücüler, duruma tepki gösteriyorlar. İstanbul Havalimanı’na ulaşmak için otobanı tercih eden vatandaşlar, Avcılar – Havalimanı arası için 221 lira gibi yüksek bir ücretin ödenmesine rağmen yeterli hizmetin alınamadığını dile getiriyorlar. Bu durumun vatandaşlara saygısızlık olduğunu belirten sürücüler, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın konuyu detaylı bir şekilde incelemesini ve gerekli düzenlemeleri yapmasını bekliyor.

İstanbul’un her geçen gün artan trafiği, sürücülerin sabrını taşırıyor. Özellikle iş çıkış saatlerinde yaşanan gişe sorunları, günlük hayatı olumsuz etkiliyor. Vatandaşlar, trafiğin yoğun olduğu saatlerde gişe sayılarının arttırılmasını ve hizmetlerin iyileştirilmesini talep ediyorlar. E-5 ve E-6 gibi ana arterlerde yaşanan trafik sıkışıklığının azaltılması için acil önlemler alınması gerektiğini vurgulayan sürücüler, bu durumun ekonomik ve sosyal olarak olumsuz sonuçlar doğurduğunu belirtiyorlar.

Odayeri Gişeleri’nde yaşanan sorunlar, sadece sürücüleri değil, yolcu taşıyan ticari araç sürücülerini de etkiliyor. Gün içinde defalarca gişe kuyruklarında beklemek zorunda kalan kamyon ve tır sürücüleri, işlerinin aksamasından şikayetçi. Trafik yoğunluğundan dolayı gecikmeler yaşayan ticari araç sürücüleri, bu durumun kendilerine ek maliyetler getirdiğini ifade ediyorlar. Ulaştırma sektöründe çalışanlar, gişe sorunlarının çözülmesi için hükümetin acil önlemler alması gerektiğini savunuyorlar.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.